Fotograf w podróży

Wiosenne warsztaty fotograficzne z FotoGeA.com

FotoGeA.com zaprasza na wiosenny cykl warsztatów, dzięki którym zaczniesz fotografować świadomie uzyskując dokładnie takie efekty jakie podpowiada Ci wyobraźnia. Warsztaty są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania ale zawsze dają porcję solidnej i praktycznej wiedzy.  Twoje zdjęcia mogą być jeszcze lepsze!

1. Warsztaty Kreatywna Fotografia Nocna

7 maja Warszawa

Miasto o zmroku wygląda odmiennie od tego oglądanego w dzień. Oświetlone budynki i zaułki, światła pojawiające się na sklepowych witrynach, reflektory samochodów rysujące białe i czerwone pasy tworzą wspólnie bardzo efektowny świat. Wielokrotnie to zauważałeś i zapewne, co pewien czas myślałeś, że warto je pokazać na swoich zdjęciach. Jednak cały czas pojawiały się wątpliwości jak się do tego zabrać? Jak robić efektowne zdjęcia nocne – napełnione niepowtarzalnym klimatem łączącym światła i mrok?

więcej http://www.waskiel.pl/fotografia_nocna.html

 

2. Warsztaty Fotografii Reporterskiej
„Na styku kultur” 17/18/19 czerwca Podlasie

Naucz się opowiadać ciekawe historie za pomocą swoich zdjęć! Jedno zdjęcie może opowiedzieć więcej niż 1000 słów. Obraz przemawia do ludzi szybciej i skuteczniej. Jest językiem uniwersalnym zrozumiałym w różnych częściach świata i kulturach. Któż nie chciałby, aby jego relacja z podróży wywołała zainteresowanie i podziw u widzów? A może chciałbyś, aby ta relacja dotarła na łamy magazynów i czasopism? Jak robić ciekawe fotoreportaże?

więcej  http://www.waskiel.pl/fotografia_reporterska.html

3. Zachęcam pobierz tapetę z kalendarzem na pulpit Twego komputera:
http://www.waskiel.pl/kalendarz-na-2011-1.html

To także może ci się spodobać