Wakacyjnie o fotografowaniu i podróżach w FotoGeA.com

Jest już do pobrania nowy numer e-magazynu o fotografowaniu i podróżach  FotoGeA.com. Trwa lato, czas urlopów i wakacji, czyli wypraw bliskich i dalekich. Podróże kształcą powiada stare porzekadło – i to jest fakt, ponieważ z reguły po powrocie pozwalają bardziej wnikliwe spojrzeć na miejsce…, w którym mieszkamy.

Redakcja FotoGeA.com też opustoszała jednak podczas krótkich pobytów w domu przygotowano wakacyjny numer FotoGeA.com. Jak zwykle ciekawy i zajmujący. W tym numerze czytelnicy mogą przeczytać między innymi relację z wyprawy po Dzikim Zachodzie pióra Macieja Czarneckiego. Agnieszka Kubiczek i Joanna Łukasiewicz opisują swoje wrażenia z Singapuru. Natomiast Marek Waśkiel zastanawia się skąd wziął się mit Bieszczadów – potocznie postrzeganych jako dzikie i niedostępne. Opisując Podlasie redakcja podpowiada jak zrobić dobre zdjęcia krajobrazowe.

Felieton pióra Wojciecha Walczuka jak zwykle pobudzi do refleksji nad naszym sposobem myślenia o fotografii. Numer zawiera informacje o aktualnych konkursach fotograficznych przygotowany przez zespół dCamera.pl oraz recenzję ciekawej książki „Siła fleszy”. Jak zwykle bardzo ciekawie prezentuje się rubryka “Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Ukazuje się od 2010 r. i co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie PDF możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com wystarczy  wypełnić króciutki formularz zamieszczony na stronie:

https://www.fotogea.com/?page_id=692

To także może ci się spodobać