Gorące fiesty w styczniowym numerze miesięcznika FotoGeA.com

FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF. O nowym numerze pierwsi dowiedzieli prenumeratorzy miesięcznika FotoGeA.com. Na 100 stronach nowego numeru redakcja proponuje jak zwykle wiele interesujących opowieści i zdjęć z różnych stron świata.
– Aura za oknem jest sroga ale w styczniowym numerze FotoGeA.com jest ciepło i kolorowo. Nie może być inaczej skoro wiodącym tematami są znane z gorących fiest Meksyk i Argentynaopowiada Marek Waśkiel – red. naczelny FotoGeA.com

FotoGeA.com 01/2011

FotoGeA.com 01/2011

W styczniowym numerze Grzegorz Lityński opisuje swe niezwykłe przeżycia, których doznał w czasie niezapomnianego spotkania z meksykańskim Świętem Zmarłych – jakże barwnym i hucznym.

Marta Glinka podróżowała wśród miast, lodów, pustyń  i… winnic Argentyny, którą pokochała tak bardzo, że jak mówi chciałaby tam zamieszkać!

Grażyna Pastuszka i Krzysztof Grabowski wraz ze swą kolarską ekipą (w tym dwie rozbrykane czterolatki!!!) wspinali się na górskie przełęcze Armenii – wpatrując się w ośnieżony stożek Araratu i odwiedzając stare monatry.

Monika i Robert Wiśniewscy – proponują wspaniały pomysł na najbliższe wakacje czyli rejs wokół chorwackich wysp pod żaglami.


Kliknij i dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku

O swojej przygodzie z fotografią opowiada znakomity podróżnik Zbyszek Borys a jego pouczająca opowieść ilustrują wspaniałe zdjęcia z ukochanej przez Zbyszka Etiopii.

Marcina Dobas – podróżnik i fotografik przygotował praktyczny poradnik o szarych filtrach połówkowych. Dla miłośników fotografii krajobrazowej lektura obowiązkowa!

Janusz Czajkowski – nasz felietonista – jako niepoprawny optymista namawia by wśród noworocznych postanowień nie zabrakło tych, które dotyczą naszego patrzenia na fotografię.

Rubryka Gadżety opowiada o fotograficznych nowościach sprzętowych, które pojawiły się na rynku w ostaniach tygodniach.

Na stronie przygotowanej przez portal dCamera.pl ciekawe i aktualne informacje o zbliżających się konkurach fotograficznych.

W tym numerze jest oczywiście obecna tak bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny tylko w sieci Internet. Autorzy artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć “Wyślij”.

To także może ci się spodobać

 • FotoGeA.com – styczeń 2011 do pobrania | Fotograficzno.pl
  10 stycznia 2011 o 22:11

  […] – styczeń 2011 do pobrania autor: Łukasz S on sty 10, 2011 • 20:11 Brak komentarzy FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF.  Aby […]

 • Konrad
  31 maja 2011 o 22:37

  I jak tu pobrac ten egzemplarz styczniowy???? Moja sugestia dla projektanta tej strony – layout jest nieczytelny i po 10 min poddaje sie… nie moge łatwo i w klarowny sposob pobrac pliku.

  Moze ktos pomoze?

 • Marek
  31 maja 2011 o 22:50

  Jakoś innym się udaje w mniej niż 10 minut. Jest wyszukiwarka… ale jak rozumiem nie widać.
  Archiwum jest tutaj:
  https://www.fotogea.com/?p=1251