Fotograf w podróży

Styczniowa FotoGeA.com już jest!

Zapraszam do lektury styczniowego numeru FotoGeA.com. Tym razem przygotowaliśmy propozycje 12 najwspanialszych miejsc w Polsce na fotograficzny plener. Mamy także ciekawą relacje z trekkingu w Himalajach, refleksje z podróży do Boliwii i Etiopii oraz fragment inspirującej książki o fotografii “Chodzę sobie po Podlasiu”.

 FotoGeA.com e-magazyn o fotografowaniu i podróżach ukazuje się już od ponad półtora roku. Podpowiada cele najciekawszych podróży, doradza gdzie i jak fotografować, inspiruje i jakże często zaskakuje.

W styczniowym numerze Jakub Jarosz dzieli się bardzo świeżymi opowieściami i zdjęciami z trekkingu wokół Annapurny. Grażyna Czuduk opowiada o swoich boliwijskich fascynacjach. Nasz znawca afrykańskich klimatów Zbyszek Borys przygotował relację z jego ukochanej Etiopii, a dokładnie z jej najwyższej części Gór Simien, zwanych przez niektórych “Tybetem Afryki”.

W tym numerze redakcja FotoGeA.com proponuje 12 miejsc w Polsce, które jej zdaniem są warte fotograficznej wyprawy. Wyselekcjonowano takie, które zdaniem fotografów współpracujących z FotoGeA.com są na tyle fotogeniczne, że nieomal w 100% gwarantują udane zdjęcia. Może wybierzesz, którąś z propozycji jako miejsce na swój tegoroczny plener?

Styczniowy numer FotoGeA.com

Styczniowy numer FotoGeA.com

O fotografii i fotografowaniu w czerni i bieli traktuje felieton Wojciecha Walczuka. W dziale FotoPorady mamy praktyczny poradnik o fotografowaniu w niskich temperaturach w sam raz na powracającą zimę. Numer zawiera także krótki przegląd fotograficznych nowości sprzętowych oraz informacje o aktualnych konkursach fotograficznych przygotowany przez zespół dCamera.pl. Wszystkie artykuły są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Ciekawie prezentuje się także rubryka “Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com wystarczy odwiedzić stronę: https://www.fotogea.com/?page_id=692
i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając jedynie swój mail i imię).

To także może ci się spodobać