Fotograf w podróży

PROBLEM: Nie dostaję informacji o nowych numerach FotoGeA.com

Witam,

Dokładamy wszelkich starań aby maile z informacjami docierały do naszych prenumeratorów. Korzystamy z profesjonalnego rozwiązania tzw. autorespondera, dzięki któremu dodajesz się do listy prenumeratorów wyłącznie w systemie tzw. podwójnego potwierdzenia, a przy wysyłce nie pomijamy żadnego z prawidłowo zarejestrowanych prenumeratorów.

Jeżeli jesteś zarejestrowanym prenumeratorem FotoGeA.com, a nie dostajesz od nas informacji o nowym numerze wraz z linkiem do pobrania:

1. Sprawdź czy poczta od nas nie ląduje w folderze spam (bowiem część adminów poczty może kwalifikować tak maile od nas, pomimo Twojej zgody na otrzymywanie maili od nas). Jeżeli tam jest oznacz takiego maila „nie spam” i od tej pory wszystko powinno być OK.

2. Sprawdź czy zarejestrowałeś się w sposób poprawny: to znaczy po wypełnieniu formularza na stronie wysyłany jest mail z prośbą o potwierdzenie a dopiero potem wysłany jest mail z linkiem. Nie wystarczy samo wypełnienie formularza na stronie rejestracji.

3. Sprawdź, czy zarejestrowałeś się z tego maila, z którego obecnie odbierasz pocztę?

4. Przypomnij sobie, czy nie usunąłeś swego maila z listy prenumeratorów FotoGeA.com

5. Jeżeli jesteś pewien, że wina leży po stronie naszego respondera proszę napisz do nas maila, postaramy się sprawę wyjaśnić jak najszybciej.

UWAGA! Firma z której autorespondera korzystamy zakomunikowała nam, że problem dotyczy przede wszystkim kont pocztowych zlokalizowanych na serwerach firmy onet.pl czyli np. kont w domenie:

@onet.pl
@op.pl
@poczta.onet.pl
@onet.eu
@vp.pl
@buziaczek.pl
@poczta.onet.eu
@amorki.pl
@autograf.pl
docierają one tam z opóźnieniem zatem wydaje się, że póki co jedyną radą jest zapisane się na prenumeratę FotoGeA.com z innego niż wyżej podane konta pocztowego.

Pozdrawiamy

redakcja FotoGeA.com

To także może ci się spodobać

 • Zbigniew
  4 grudnia 2010 o 20:44

  Szanowna Redakcjo! Nie dostaję informacji (z linkiem do pobrania) o nowych numerach FotoGeA.com – mimo, że spełniam wszystkie wymagane ku temu warunki – nie wiem co jest tego stanu rzeczy przyczyną?
  Sugerowałbym skorzystanie z istniejących już rozwiązań
  i wprowadzenie logowania jako warunku pobrania Waszego miesięcznika (zarejestrowani odbiorcy korzystają z prawa do pobrania)
  Pozdrawiam
  Zbigniew Malec
  P.S. W tej chwili brakuje mi już dwóch ostatnich wydań Waszego miesięcznika…

 • pse2
  11 stycznia 2011 o 22:55

  ja równiez mam ten problem, tez nie dostalem juz 2 wydan.
  mam oczywiscie konto na onecie :/

  dlaczego nie mozna znalezc nawet linka w internecie do sciagniecia 2 malych pdf’ów ? 🙁

  prosze innych czytelników o podeslanie egzemplarzy z grudnia 2010 i stycznia 2011 do mnie na maila , z góry dziekuje .

  pse2@op.pl

  pozdro
  PSE2

 • Marek
  11 stycznia 2011 o 23:14

  Chyba problem z Onetem w jakieś mierze został rozwiązany przynajmniej ja dostałem
  ale do starych numerów jest archiwum:
  https://www.fotogea.com/?p=1251

 • Mirosław
  12 stycznia 2011 o 7:20

  Witam serdecznie!
  W styczniu bieżącego roku nie dostałem linka do najnowszego numeru Waszego czasopisma. Dotychczas odbywało się to bez problemów.

 • Paweł
  16 stycznia 2011 o 14:22

  Witam,
  Ponownie mam problem z otrzymaniem linka do pobrania nowego numeru:)

  Pozdrawiam:)

 • Paweł
  18 maja 2012 o 10:50

  Hej. Ja również nie dostaję powiadomień. Popieram pomysł kolegi Zbigniewa, aby móc pobrać numer po zalogowaniu się. W przypadku bicycletravelers.com tak to działa i sprawdza się świetnie. Pozdrawiam.

 • admin
  18 maja 2012 o 11:35

  Dzień dobry,

  Jeżeli brak jest powiadomień to warto sprawdzić folder SPAM, gdzie nasze informacje trafią pomimo, że spamem nie są, bowiem rejestracja prenumeratorów ją wyklucza.

  Wina braku wiadomości w poczcie leży absolutnie po stronie administracji serwerów pocztowych, które same podejmują decyzję o zaklasyfikowaniu czy dana poczta będzie dostarczana czy też nie. W przypadku kont bezpłatnych, które dostarczają reklamę – ogranicza się w ten sposób dostęp potencjalnej (choć w tym wypadku nie istniejącej) konkurencji.

  Jeżeli byłby system logowania to problem by nie zniknął. Wręcz pojawiłoby się niepotrzebnie jeszcze jedno nowe ogniwo. I tak jakoś musielibyśmy informować o tym, że nowy numer jest już do pobrania.

  Jedynym rozwiązaniem jest tylko mail.
  Pozdrawiam
  Marek Waśkiel

 • Piotr
  27 kwietnia 2014 o 19:35

  Witam
  W jaki sposób można pobrać numery archiwalne. Dokładnie chodzi o numer grudniowy z 2013 i styczniowy oraz lutowy z 2014 r.
  Pozdrawiam
  Piotr

 • admin
  2 maja 2014 o 17:54

  np. zaglądając do Archiwum. Tam jest większość numerów.
  Pozdrawiam
  Marek