Od Tybetu po Albanię czyli kwietniowy numer FotoGeA.com

Podróże, urlopy, sprzątanie przed świętami, potem święta tyle było fajnych okazji do odpoczywania. Jednak pomimo tych kłód rzucanych przez los wprost pod nasze nogi, przygotowaliśmy nowy numer FotoGeA.com. W kwietniowym numerze publikujemy zdjęcia i opowieści z Tybetu, Toskanii, Albanii oraz Podlasia. Jak zwykle polecamy stałe rubryki: felieton, Plusy Dodatnie, konkursy i porady fotograficzne.

W tym numerze Łukasz Supergan zastanawia się, czy Tybet to już tylko mit i opisuje rzeczywistość, która bywa od owego mitu bardzo odległa. Elwi i Jacek Radunc odkrywają swe turystyczno – kulinarne fascynacje Toskanią. Marek Waśkiel relacjonuje spotkania na szlakach Albanii. Wszystkie artykuły są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami.

Polecamy także felieton Wojciecha Walczuka, który zwraca uwagę na poszukiwanie fotograficznych tematów wokół swego domu. Numer zawiera informacje o aktualnych konkursach fotograficznych przygotowany przez zespół dCamera.pl oraz recenzję książki o fotografii podróżniczej Piotra Trybalskiego „Fotograf w podróży”. Jak zwykle bardzo ciekawie prezentuje się rubryka “Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com wystarczy odwiedzić stronę: https://www.fotogea.com/?page_id=692 i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając jedynie swój mail i imię).

To także może ci się spodobać