Fotograf w podróży

Nowa FotoGeA.com o Pamirze, Kubie i Rumunii.

FotoGeA.com e-magazyn o fotografowaniu i podróżach nieustannie podpowiada cele najciekawszych podróży, rzetelnie relacjonuje wojaże oraz doradza gdzie i jak fotografować. FotoGeA.com – inspiruje i jakże często zaskakuje.

Okładka numer 09 FotoGeA.com

W tym numerze proponujemy wiele ciekawych reportaży m.in. Łukasza Supergan z Pamiru, Pauliny Łyczkowskiej z Kuby, grupy FotoEkspedycyjnej FotoGEA.com z Rumunii i Tomka Michalskiego z Roztocza jak zwykle zilustrowanych niebanalnymi zdjęciami. Być może już wiesz, że na konkurs fotograficzny FotoGeA.com Moje Miejsce Na Ziemi napłynęło ponad 200 zdjęć. Galerię 10 wyróżnionych przez jury możesz zobaczyć właśnie w najświeższym numerze.

Felieton pióra Wojciecha Walczuka jak zwykle pobudzi do refleksji nad naszym sposobem myślenia o fotografii. Numer zawiera informacje o aktualnych konkursach fotograficznych przygotowany przez zespół dCamera.pl oraz recenzję ciekawej fotograficznej książki „Opowieści w obiektywie” Vincenta Laforeta. GeAMiX to przegląd informacji o nowych zjawiskach w turystyce i fotografii. Natomiast GeAZOOM jest działem przedstawiającym ciekawe fotografie z różnych zakątków świata.

 

FotoGeA – Pamir

W czerwcu 2011 roku portal Fotoblogia.pl uznał FotoGeA.com za jeden z 5 najciekawszych polskich internetowych magazynów o fotografii. Natomiast w sierpniu 2011 FotoGeA.com został wyróżniona jako „Wybór Ekspertów” w rankingu e-magazynów ukazujących się w sieci dokonanym przez miesięcznik „PRESS”.

FotoGeA.com - KUBA

FotoGeA.com – KUBA

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest także całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera. Warto dodać, że FotoGeA.com świetnie prezentuje się na tabletach takich, jak np. iPad czy Samsung Galaxy.

FotoGeA.com – to się dobrze czyta i ogląda!

Proszę poleć nas swoim znajomym!

Proszę pamiętajcie też, że do rubryki „Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniamy zdjęcia naszych Czytelników możecie przesłać swoje zdjęcia. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcia zostały w niej rzetelnie omówione, ze wskazaniem mocnych i słabych stron prześlij je wraz ze swoimi danymi na adres: fotoforum@fotogea.com

Kliknij i dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny tylko w sieci Internet. Autorzy artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania. Miesięcznik przed ponad rokiem stworzyła grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje – fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Stąd FotoGeA nazwa tworzonego przez nich periodyku.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie:

https://www.fotogea.com/?page_id=692

To także może ci się spodobać

  • Kula52
    7 listopada 2012 o 10:13

    Super Numery — Widać że Pasja podróży łączy się z pasją fotografowania —