Wyprawy i plenery

Nieomal od A do Z czyli marcowa FotoGeA.com

W marcowej FotoGeA.com  mamy dla Ciebie dużo różnorodnych tematów nieomal od A do Z m.in.: Afganistan, Birma, Albania, USA, Nowa Zelandia oraz jak zwykle mnóstwo ciekawych zdjęć!

Jest już do pobrania marcowy numer FotoGeA.com miesięcznika o fotografowaniu i podróżach. To już nasz 10 numer 🙂 FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF.

W marcowej FotoGeA.com mamy dla Ciebie dużo różnorodnych tematów nieomal od A do Z m.in.: Afganistan, Birma, Albania, USA, Nowa Zelandia oraz jak zwykle mnóstwo ciekawych zdjęć!

Okładka FotoGeA.com 03/2011

Okładka FotoGeA.com 03/2011

Numer otwiera reportaż Zygmunta Korytkowskiego z Afganistanu. Odwiedził nieomal nieznany współczesnym podróżnikom Korytarz Wachański. Birma zafascynowała Olę i Włodka Serwińskich. Marek Waśkiel podróżował przez zaskakującą Albanię. Pocztówkę z USA przysłał do redakcji Darek Raczko. Natomiast Marcin Dobas poddał się urokowi przyrody Nowej Zelandii.

 

Kliknij i dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku

Artykuł w dziale FotoPorady podpowiadamy jak zrobić dobry portret w plenerze. W rubryce Gadżety mamy krótki przegląd sprzętu foto, zaś na stronie przygotowanej przez portal dCamera.pl znajdują się informacje o nadchodzących konkurach fotograficznych.

Na trzech stronach jest obecna rubryka “Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją. Dobra nauka fotografii.

BIRMA kraj z pozoru całkiem zwyczajny

BIRMA kraj z pozoru całkiem zwyczajny

Janusz Czajkowski – nasz felietonista – snuje poplenerowe refleksje, mamy też recenzję nowej książki o fotografii podróżniczej.
Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny tylko w sieci Internet. Autorzy artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć “Wyślij”.

To także może ci się spodobać

 • Emilia
  7 marca 2011 o 23:33

  Wspaniały pomysł z tym miesięcznikiem,jestem bardzo zadowolona z każdego numeru i nie mogę doczekać się następnego.Reportaże są opisane w bardzo ciekawy sposób i bardzo lekko się je czyta…a zdjęcia no cóż są prześliczne i każde z nich jest wyjątkowe:D

 • Marcowy magazyn FotoGea do pobrania « Podróże i Fotografia
  8 marca 2011 o 13:59

  […] już pobrać najnowszy numer miesięcznika FotoGeA.com o fotografowaniu i podróżach. Warto wspomnieć że jest to już 10 numer […]