Marcowa FotoGeA.com – radosna i cała w kwiatach

Czekamy na wiosnę, podobnie jak Ty znużeni chłodem i pluchą. Zatem marcowy numer FotoGeA.com dosłownie tonie w kwiatach, kolorze i słońcu. Tym razem proponujemy zdjęcia i opowieści z Kenii, Dominikany, Madery i Bułgarii. Nie brakuje stałych rubryk: felieton, Plusy Dodatnie, konkursy czy porady fotograficzne.

W lutowym numerze Marcin Ołtuszyk relacjonuje swoje pierwsze turystyczno – fotograficzne spotkanie z Kenią. Natomiast Agnieszka i Daniel Staniszewscy przesyłają korsarskie pozdrowienia z Dominikany. Zbyszek Borys opowiada o fiestach Madery a Marek Waśkiel dzieli się obserwacjami z podróży wzdłuż czarnomorskiego wybrzeża Bułgarii, które odbył minionej jesieni.

Polecamy także felieton Wojciecha Walczuka, który zwraca uwagę na twórcze kadrowanie naszych zdjęć. Numer zawiera informacje o aktualnych konkursach fotograficznych przygotowany przez zespół dCamera.pl oraz recenzję książki o fotografii Bruca Barbauma “Kanon fotografii”.

Wszystkie artykuły są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Ciekawie prezentuje się także mocno poszerzona aż do 4 stron rubryka “Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com wystarczy odwiedzić stronę: https://www.fotogea.com/?page_id=692 i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając jedynie swój mail i imię).

To także może ci się spodobać