Lofoty – wygrywają wśród czytelników FotoGeA.com!

Prawie 400 czytelników FotoGeA.com wybierało miejsce na swój Plener Marzeń. Wygrały norweskie Lofoty. W 12 numerze z grudnia ubiegłego roku FotoGeA.com zaproponowaliśmy 12 miejsc na świecie, które naszym zdaniem są warte fotograficznej wyprawy. Wyselekcjonowaliśmy te, które nieomal w 100% gwarantują udane zdjęcia. Jednak nie przydzieliliśmy im kolejności.

Dlatego zaprosiliśmy naszych Czytelników do wybrania jednego, które ich zdaniem jest najciekawsze. Głosowanie przeprowadziliśmy na naszej stronie na Facebooku:

ZAPRENUMERUJ BEZPŁATNY E-MAGAZYN FOTOGEA.com

W trwającej trzy dni zabawie na wybór miejsca na Plener Marzeń wzięło udział 398 osób. Wygrały Lofoty – 101 głosów, Nowa Zelandia – 99, Birma 45. Wśród uczestników zabawy rozlosowaliśmy 4 książki Wydawnictwa Galaktyka a jedną przyznaliśmy za najciekawsze uzasadnienie wyboru. Głosowanie trwało 31.12.11 do godz. 12.00. Dziękujemy za udział! Oto lista osób, które otrzymują nagrody: książki o fotografii Wydawnictwa Galaktyka: Przemysław Zieliński, Janina Joanna Kmiecik, Anna Rosa, Krystyna Czarnowska oraz nagrodę za najciekawsze uzasadnienie swego wyboru – Katarzyna Żochowska. Nagrody wyślemy pocztą – zaraz po otrzymaniu adresów 🙂

12 najwspanialszych miejsc na Świecie na fotograficzny plener:

https://www.fotogea.com/?p=3117

 

WYDAWNICTWO GALAKTYKA:
http://www.galaktyka.com.pl

Oto książki będące nagrodami:

   

 

To także może ci się spodobać