Fotograf w podróży

Listopadowy numer miesięcznika FotoGeA.com

FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF. Jest już do pobrania najnowszy – listopadowy numer tego czasopisma. Na prawie 90 stronach redakcja proponuje jak zwykle wiele interesujących opowieści i zdjęć z różnych stron świata.

Warto zwrócić uwagę m.in.:
• relację z samotnej podróży po Syrii
• opowieść o Macedonii – jednym z mniej znanych bałkańskich krajów powstałych po rozpadzie Jugosławii
• jako miejsce atrakcyjnych plenerów w Polsce redakcja tym razem proponuje Mazury z ich fascynującymi szlakami
• Janusz Czajkowski w swym felietonie nawołuje do „czytania zdjęć nie podług linijki”
• Agnieszka Muszyńska powróciła zafascynowana z wyprawy po Islandii dlaczego? O tym jest jej artykuł
• Marcin Wierzbicki opowiada o swoich zdziwieniach wynikających z kolejnego spotkania z morzem i piaskiem na Mierzei Kurońskiej
• Nie brakuje też wieści ze świata i z Polski w rubrykach GeaMix i GeaZoom oraz praktycznych porad m.in. w materiale „Woda jako główny motyw fotografii”.
• Rubryka Geagadżety opowiada o fotograficznych nowościach sprzętowych a na stronie przygotowanej przez portal DCamera są informacje o zbliżających się konkurach fotograficznych
• W tym numerze nadal jest obecna bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.
• Numer zamyka wywiad z Piotrem Trybalskim o fotografii podróżniczej ilustrowany atrakcyjnymi fotografiami z różnych stron świata.

Okładka listopadowego numeru FotoGeA.com

Okładka listopadowego numeru FotoGeA.com


Kliknij i dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany wyłącznie w elektronicznym formacie PDF i dostępny w sieci Internet. Autorzy poszczególnych artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie:
https://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć “Wyślij”.

Podpowiadamy: jak rozwiązać problem: Kiedyś się zarejestrowałem się ale nie otrzymuję informacji o nowych numerach FotoGeA.com:

https://www.fotogea.com/?p=1358

To także może ci się spodobać