Fotograf w podróży

Konkurs OBRAZY Z PODRÓŻY – wyniki

Na tegoroczny błyskawiczny konkurs fotograficzny „Obrazy z Podróży”, który trwał zaledwie 10 dni nadesłanych zostało aż 96 fotografii. Nagrodą główną w konkursie jest udział w Warsztatach Fotograficznych „Fotografia w Podróży 3″, które odbędą się 22 września br. w Warszawie.

Z pośród 96 fotografii, przedstawiających „obrazy z podróży” po naszym kraju i całym świecie jury powołane przez redakcję serwisu dCamera.pl wybrało 5 prac – jedno zwycięskie i 4 wyróżnione. Po doświadczeniach z ubiegłego roku wiedzieliśmy, że jury nie będzie miało łatwego wyboru. Prace oceniane były anonimowo, a przy ocenie pod uwagę branych było wiele aspektów takich jak kompozycja, czy warsztat. Jurorzy poszukiwali również „magii” płynącej z fotografii – pierwiastka decydującego o jej wyjątkowości.

fot. Julia Zabrodzka

fot. Julia Zabrodzka

Nagrodę główną – udział w Warsztatach Fotograficznych „Fotografia w Podróży 3″ zdobyła Julia Zabrodzka za kadr San Cristobal de las Casas, w stanie Chiapas w Meksyku.

Wyróżnienia otrzymują następujące fotografie:

fot. Anna Małkowicz

fot. Anna Małkowicz

Anna Małkowicz za zdjęcie wykonane w USA, na granicy Utah i Arizony- The Coyote Bittes Canyon zwany
inaczej The Wave. Formacje skalne lezące w rezerwacje indian Navajo.

 

fot. Kasia Redłowska

fot. Kasia Redłowska

Kasia Redłowska za zdjęcie wykonane w Dubaju.

 

fot. Miroslaw Mroz

fot. Miroslaw Mroz

Mirosław Mroz za zdjęcie wykonane nad Morzem Martwym – Izrael

 

fot. Mariusz Janiszewski

fot. Mariusz Janiszewski

Mariusz Janiszewski za zdjęcie zrobione w górach Simen w Etiopii.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że wszystkie fotografie będzie można zobaczyć w najbliższym wydaniu magazynu FotoGeA.com o fotografowaniu i podróżach.

 

Nagrodą główną w konkursie jest udział  w Warsztatach Fotograficznych „Fotografia w Podróży 3″, które odbędą się 22 pażdziernika br. w Warszawie.

To także może ci się spodobać