FotoGeA 03/2017 (46)

Ten blog oraz e-magazyn FotoGeA.com stworzyła grupa znajomych i przyjaciół, którą połączyły dwie wspólne pasje – fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Z połączenia owych słów zrodziła się FotoGeA nazwa naszego bloga i tworzonego od maja 2010 r. e-miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com.

Piszemy o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze.

Niewielka część pośród nas zawodowo zajmuje się lub zajmowała fotografią i różnymi sprawami wydawniczymi. Jednak większość osób, których zdjęcia i artykuły pojawiają się u nas to pasjonaci podróżowania i fotografowania. Łączy nas jeszcze jedna wspólna cecha: nieustanie traktowanie fotografii, pisania i podróżowania jako wspaniałej niekomercyjnej zabawy.

Nie ulegamy jak większość podróżniczych magazynów wydawanych na papierze marketingowym naciskom! Nie piszemy „pod reklamę”, która ma szansę pojawić się w magazynie.

W FotoGeA.com opisujemy wyłacznie to co zobaczyliśmy, czego dotknęliśmy, co przeczytaliśmy i co sprawdziliśmy. Dzielimy się naszymi doświadczeniami i przeżyciami, pisząc rzetelnie co nam się podoba a co uważamy za nieciekawe albo bezużyteczne.

Podróżujemy ponieważ to lubimy, ponieważ taką mamy naturę – naturę wędrowców i poszukiwaczy. Fotografujemy bo odczuwamy na co dzień radość fotografowania.

FotoGeA.com jest zrodzona z twórczej pasji i dlatego jest taka świeża i ciekawa.

W najnowszym numerze o objętości 93 stron piszemy o podróżach przez Bieszczady, Gruzję, rejsie żeglarskim pomiędzy Sardynią a Korsyką oraz wyprawie nad Bug. Blisko 200 zdjęć, mnóstwo praktycznej wiedzy i ciekawych porad.  

Zapraszamy do pobrania najnowszego numeru (UWAGA! Plik jest w formacie pdf oraz ma objętość ok. 63 MB).

Po pełnym otwarciu sugerujemy zapis na dysk komputera. 

>> FotoGeA 3/2017 (46) pobierz stąd <<

Pozdrawiam

Marek Waśkiel