Grudniowa FotoGeA.com, czyli zdjęcia i opowieści z 5 kontynentów

Ranking 12 Najwspanialszych Miejsc na Świecie na fotograficzny plener. Relacje z wypraw do Peru, USA i Chin. Kolejowe podróżowanie po Polsce i poradnik o świątecznym fotografowaniu są najważniejszymi tematami grudniowego numeru FotoGeA.com.

FotoGeA.com e-magazyn o fotografowaniu i podróżach ukazuje się już od ponad półtora roku. Podpowiada cele najciekawszych podróży, doradza gdzie i jak fotografować, inspiruje i jakże często zaskakuje.

Okładka grudniowego numeru FotoGeA.com

Okładka grudniowego numeru FotoGeA.com

W grudniowym numerze Grażyna Czuduk opowiada o wspaniałej wyprawie do Peru. Grzegorz Lityński jak zwykle barwnie relacjonuje swe przygody – tym razem są to językowe wpadki w Chinach – zilustrowane nietuzinkowymi fotografiami. O spóźniających się pociągach opowiadamy sobie liczne dowcipy jednak stare lokomotywy oraz piękne kolejowe szlaki mają wielu zagorzałych fanów. Są nimi np. Agata Kasperek i Roman Reichelt, którzy relacjonują kolejową wyprawę rozpędzonym parowozem przez Wielkopolskę. Mamy też relację z fotograficznej podróży do krainy kanionów i skalnych łuków, czyli dwóch pięknych parków narodowych Arches i Canyonlands w USA.

UTAH - kaniony i skalne łuki

UTAH - kaniony i skalne łuki

Redakcja FotoGeA.com wybrała 12 miejsc na świecie, które jej zdaniem są warte fotograficznej wyprawy. Wyselekcjonowano takie, które zdaniem fotografów współpracujących z FotoGeA.com są na tyle fotogeniczne, że nieomal w 100% gwarantują udane zdjęcia. Może wybierzesz, którąś z propozycji jako miejsce na swój przyszłoroczny plener?

PERU - W KRAINIE DZIECI SŁOŃCA

O fotografii i fotografowaniu traktuje felieton Wojciecha Walczuka. W dziale FotoPorady – praktyczny poradnik „O świątecznym fotografowaniu”. Numer zawiera także krótki przegląd fotograficznych nowości sprzętowych oraz informacje o aktualnych konkursach fotograficznych. Wszystkie artykuły są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Ciekawie prezentuje się także rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera.

Yunnan – lost in translation

Yunnan – lost in translation

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com wystarczy odwiedzić stronę: https://www.fotogea.com/?page_id=692
i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając jedynie swój mail i imię).

To także może ci się spodobać