Zaproszenie na Nowy kurs fotografii OnLine

Dzień dobry,
Pytania od Was często skłaniają mnie do poszukiwań. Bardzo się z tego cieszę. Odkrywam wówczas „nowe lądy”. Kiedy przyglądałem się owym kartkom leżącym na biurku poczułem, że muszę uporządkować także moje odpowiedzi na Wasze pytania.
W ten sposób powstał nowy kurs: „Poczuj Radość Fotografowania” oparty o 14 lekcji w formie filmów video (łącznie 45 filmów). Odpowiadam w nim na ponad 160 podstawowych pytań, które najczęściej otrzymuję od amatorów fotografii. Odpowiedzi składają się na solidne podstawy wiedzy o fotografii. Otrzymasz więc wskazówki dotyczące problemów, które najbardziej intrygują początkujących fotoamatorów. Jestem pewien, że są to także Twoje wątpliwości.

Uczysz Się Kiedy Chcesz i Wracasz do Lekcji w Dogodnej dla Ciebie Chwili

Uczysz się oraz wracasz do filmów kiedy chcesz i gdzie chcesz, ponieważ jest to kurs dostępny on-line (za pośrednictwem Internetu). Znajdziesz w nim mnóstwo praktycznych uwag i wskazówek. Wszystko zilustrowane jest wieloma przykładowymi zdjęciami, poglądowymi rysunkami, tabelami oraz animacjami, dzięki którym będziesz fotografować: Świadome, Twórczo i Radośnie!

Nie Odkładaj Decyzji!
Niezwłocznie Dołącz do Osób,
Dla Których Fotografia jest Pasją!

Zobacz 5 wybranych lekcji

Pozdrawiam

Marek Waśkiel

To także może ci się spodobać