Drugi numer miesięcznika FotoGeA.com

Prenumeratorzy mogą się już cieszyć z lektury drugiego numeru miesięcznika FotoGEA.com. Wiadomość o nowym numerze dotarła do nich jako do pierwszych. Inne osoby po zarejestrowaniu się na stronie: https://www.fotogea.com/?page_id=692 otrzymają link do pobrania własnego miesięcznika FotoGeA.com (plik pdf).
Po pierwszym numerze FotoGEA.com  bardzo dobrze przyjętym przez czytelników redakcja miesięcznika pragnie kontynuować to co w nim dobre dokładając jeszcze kilka nowych i ciekawych rozwiązań. Dzięki nim miłośnicy  podróżowania i amatorzy fotografowania otrzymują jeszcze więcej ciekawych wiadomości, porad i co najważniejsze będą mogli zobaczyć wiele znakomitych i inspirujących zdjęć.
Drugi numer FotoGEA.com  otwiera reportaż Darka Raczko o fotograficzno-chmielowej wyprawie do czeskiej Pragi z licznymi podpowiedziami dokąd się udać aby zrobić ciekawe zdjęcie a także napić się dobrego piwa. Mark Wachsberger opowiada o swojej samotnej przygodzie z australijskimi pustyniami. Natomiast Grzegorz Niemyjski wyjaśnia dlaczego fotografia pejzażowa jest domeną ludzi cierpliwych. Z kolei Marek Waśkiel prowadzi plenerowymi ścieżkami Podlasia. Janusz Czajkowski w swym felietonie nawołuje do rozwagi i umiaru w trakcie recenzowania cudzych zdjęć. Numer zamyka wywiad z Akashem znakomitym fotografem z Bangladesz ilustrowany jego wspaniałymi zdjęciami. Fotografie Akasha to z pewnością wielka gratka dla miłośników dobrej reporterki! Nie brakuje też  wieści ze świata i z Polski w rubrykach GeaMix i GeaZoom oraz praktycznych porad m.in. w materiale „7 tanich sposobów na lepsze zdjęcia” i dziale Laboratorium w 5 minut.
Drugi numer miesięcznika FotoGeA.com

Drugi numer miesięcznika FotoGeA.com

Już w następnym numerze pojawi się nowa rubryka z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Wyboru dokona redakcja a ocenę dokonywać będą  zawodowi fotografowie.  Każdy kto chce aby jego zdjęcia zostały w niej rzetelnie ocenione, ze wskazaniem ich mocnych i słabych niech prześle swoje zdjęcia na adres: fotoforum@fotogea.com

Proszę podziel się swoimi uwagami na temat tego numeru. Twoje opinie są dla nas bardzo ważne. Chcielibyśmy aby następne numery były jeszcze lepsze i ciekawsze.


Kliknij i dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku

Aby otrzymać mailem link, z którego będziesz mógł bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie: https://www.fotogea.com/?page_id=692 i klikniesz “Wyślij”.

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany formacie PDF, do jego przeglądania niezbędny jest darmowe oprogramowanie Adobe Reader, które można pobrać stąd:
http://get.adobe.com/reader/

Marek Waśkiel
redaktor naczelny
miesięcznika FotoGeA.com

To także może ci się spodobać