NAJ

Czwarty numer FotoGeA.com

Wiadomość o czwartym  numerze miesięcznika FotoGEA.com jako pierwsze otrzymały osoby prenumerujące nasz miesięcznik . Inne osoby po zarejestrowaniu się na stronie: https://www.fotogea.com/?page_id=692 bez najmniejszych problemów otrzymają link do pobrania własnego miesięcznika FotoGeA.com (plik pdf).

W sierpniowo wrześniowym  numerze FotoGEA.com wiele miejsca poświęcono fotoreportażowi.  Duży materiał pokazuje relację z  fotograficznej wizyty w Stoczni Gdańskiej a numer zamyka rozmowa ze znakomitym polskim fotografikiem Witoldem Krassowskim i jego fotoreportaż z Afganistanu.

Ponadto czwartym numerze FotoGEA.com :

* Opowieść Agnieszki Sowińskiej z Chin.
* Relacja z wyprawy Marka Waśkiela po Cyprze
* jako miejsce atrakcyjnych plenerów o każdej porze roku redakcja proponuję Suwalszczyznę.
* Janusz Czajkowski w swym stałym felietonie porusza temat męczących wyborów – ale dotyczących tylko zdjęć.
* Nie brakuje też  wieści ze świata i z Polski w rubrykach GeaMix i GeaZoom oraz praktycznych porad m.in. w materiale „Statyw to podstawa”. Rubryka Geagadżety opowiada o nowinkach pośród fotograficznego sprzętu.
* W tym numerze nadal jest obecna bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.

Okładka numeru 04 FotoGeA.com

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć “Wyślij”.

Także poprzez wypełnienie tego formularza otrzymuje się dostęp do numerów archiwalnych magazynu Magazyn FotoGeA.com

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany formacie PDF. Autorzy poszczególnych artykułów w pierwszym numerze przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest przygotowywany przez zespół osób pracujących niegdyś między innymi przy takich magazynach jak National Geographic, Podróże i Poznaj Świat. Dzięki temu powstało czasopismo nowe i ciekawe, warte przeczytania przez każdego fotoamatora i miłośnika podróżowania.


Kliknij i dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku

Każdy z numerów FotoGeA.com to zawiera m.in.:

* bogato ilustrowane reportaże z podróży wraz z informacjami jak fotografować
* inspirujące artykuły o tym jak i kiedy fotografować
* podpowiedź miejsca na udany plener lub wyprawę
* przegląd nowości sprzętowych i książkowych
* felieton o własnej drodze do fotografii
* praktyczne porady np. jaki obiektyw wybrać do swojej pierwszej lustrzanki i co zabrać na plener w Polsce lub w czasie dalekich ekspedycji.
* W rubryce FotoForum przedstawione są zdjęcia kilku debiutantów, a numer zamyka wywiad oraz przedstawienie sylwetki i zdjęć mistrza fotografii podróżniczej.

Pod adresem https://www.fotogea.com działa redakcyjny blog.

Marek Waśkiel
redaktor naczelny
miesięcznika FotoGeA.com

To także może ci się spodobać

  • kangur
    15 sierpnia 2010 o 14:16

    super super!!