BIESZCZADY wygrywają!!!

Ponad 400 czytelników FotoGeA.com głosowało na miejsce w Polsce, które wybraliby na swój Plener Marzeń. Wygrały Bieszczady!  W styczniowym FotoGeA.com zaproponowaliśmy 12 miejsc w Polsce, które naszym zdaniem są warte fotograficznej wyprawy. Wyselekcjonowaliśmy te, które nieomal w 100% gwarantują udane zdjęcia. Jednak nie przydzieliliśmy im kolejności. Zaprosiliśmy naszych Czytelników aby wybrali jedno najciekawsze. Takie, które ich zdaniem jest Miejscem na Plener Marzeń.

W naszej zabawie na wybór miejsca na Fotograficzny Plener Marzeń wygrały BIESZCZADY. Wzięło w niej udział łącznie 428 osób (na naszej stronie na Facebooku i naszej stronie www.fotogea.com).
Bieszczady otrzymały łącznie 141 głosów,
drugie są Tatry – 83 głosy,
a trzecie Dolina Biebrzy – na która głosowało 47 osób.

Wśród uczestników zabawy rozlosowaliśmy książki Wydawnictwa Galaktyka a jedną przyznaliśmy za najciekawsze uzasadnienie wyboru. Dziękujemy za udział! Oto lista osób, które otrzymują nagrody: książki o fotografii Wydawnictwa Galaktyka: Agnieszka Stempień, Joanna Sawicka, Magdalena Karłowicz, Damian Budziak, Anna Sawicka oraz nagrodę za najciekawsze uzasadnienie swego wyboru – Anna Busz. Nagrody prześlemy pocztą.

WYDAWNICTWO GALAKTYKA:
http://www.galaktyka.com.pl

Oto książki będące nagrodami:

   

 

To także może ci się spodobać

  • Zdzisek 66
    25 lutego 2012 o 21:24

    Popieram wyprawe fotograficzna w Bieszczady, mojim skromnym zdaniem, jest to miejsce , gdzie czlowiek i przyroda, moga konteplowac.