125 znakomitych stron o fotografowaniu i podróżach w FotoGeA.com

Zerkając jednym okiem na ekran telewizora – bo niektóre mecze mistrzostw są rzeczywiście ciekawe, wędrując po polskich miastach, w których odbywają zawody Euro 2012 i przygotowując się do nadchodzących wielkimi krokami wakacji nie zapomnieliśmy o nowym numerze FotoGeA.com.

Obserwowanie  i fotografowanie  Euro natchnęło nas do przygotowania jednego z poradników umieszczonego w tym numerze: jak fotografować zawody sportowe, które globtroter może spotkać na swoim szlaku. Znakomity materiał, napisał i swymi zdjęciami opatrzył wytrawny kibic i fotograf Grzegorz Lityński.

 

Jednak w czerwcowym numerze mamy znacznie więcej ciekawych artykułów i bardzo dobrych zdjęć. Agata Szewczyk i Hania Piasecka relacjonują swoją wyprawę przez Australię. Zaczęło się dawno temu od lektury powieści Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka w krainie kangurów (któż ich nie zna?) a skończyło na 6.000 km przejechanych autem przez ów fascynujący kontynent. Matylda Sobolewska opisuje barwną przygodę, którą przeżyła płynąć jachtem wzdłuż wybrzeża Portugali i Hiszpanii. Piotrek Trybalski prowadzi nas, w swoim bardzo osobistym fotograficznym przewodniku, przez jego ukochane miejsca w Krakowie. W sumie czeka na Ciebie ponad 125 stron opowieści, zdjęć, recenzji i felietonów. Jest co czytać i co oglądać!

 

FORMULARZ BEZPŁATNEJ PRENUMERATY
E-MIESIĘCZNIKA FOTOGEA.COMAkceptuję politykę prywatności

Wiemy, że ostatni felieton o fotografii pióra Wojciecha Walczuka wzbudził intensywną dyskusję w środowisku fotografów – nowy pochodzący z tego numeru także pobudzi Was do refleksji. Numer zawiera informacje o aktualnych konkursach fotograficznych przygotowany przez zespół dCamera.pl oraz recenzję ciekawej książki – poradnika Scotta Kelby ” Światła, ujęcie, retusz.” Jak zwykle bardzo ciekawie prezentuje się rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera.

Pozdrawiam
Marek Waśkiel
red. naczelny FotoGeA.com
o fotografowaniu i podróżach
https://www.fotogea.com

To także może ci się spodobać