#10 BŁĘDÓW FOTOGRAFA KRAJOBRAZU

Podobnie jak Ty, bardzo lubię fotografować krajobrazy. Doskonale wiesz, jak odprężający jest kontakt z naturą podczas fotograficznych spacerów. Kiedy jednak po powrocie oglądasz zdjęcia, zastanawiasz się, dlaczego czegoś im brakuje? Dlaczego utraciły nieco swą świeżość i siłę? Dlaczego nie działają na swą mocą i magią, które odczuwałeś podczas pleneru?

Takie uczucia nie były kiedyś mi obce. Poszukiwałem odpowiedzi na te trudne pytania. Dlatego wracając z kolejnych plenerów wiedziałem, co muszę zmienić w swoim fotografowaniu, aby kadry były coraz lepsze. Teraz chciałbym się z Tobą podzielić moimi odkryciami.

Po prostu popełniamy wiele drobnych błędów. One powodują, że nasze kadry przestają być zachwycające.  Zdarza się na przykład, że źle wybieramy miejsce i czas na plener. Spiesząc się nie dbamy o prawidłowe naświetlenie, kompozycję i nie znamy sprzętu, którym chcemy fotografować. Nieustannie brakuje nam cierpliwości! Mały błąd popełniony w trakcie przygotowań do pleneru lub podczas fotografowania może zniweczyć szansę na wspaniały kadr. Trzeba je, zatem niezwłocznie wyeliminować, aby ułatwić sobie drogę do coraz lepszych zdjęć!

ebook_okladka

#10 BŁĘDÓW FOTOGRAFA KRAJOBRAZU. JAK ICH UNIKNĄĆ?
10 rozdziałów, 138 stron, prawie 100 zdjęć z danymi technicznymi i opisami.

W moim nowym e-booku: „#10 BŁĘDÓW FOTOGRAFA KRAJOBRAZU. JAK ICH UNIKNĄĆ?” opisałem kluczowe problemy oraz daję konkretne wskazówki, jak je łatwo rozwiązać. Stosuję się do tych zasad od wielu lat i nieustannie pozwalają mi na wykonywanie coraz ciekawszych kadrów.

Skorzystaj z moich porad, aby uniknąć podstawowych błędów! Wprowadzając je odzyskasz kontrolę nad kadrami i z najbliższego pleneru wrócisz ze zdjęciami, które sprawią Ci wielką frajdę. Fotografowanie stanie się jeszcze bardziej ekscytujące. Porady zilustrowałem 100 zdjęciami, zawierającymi m.in. dane techniczne i parametry, z jakimi zostały wykonane albo wskazówki kompozycyjne. Poznaj to, co inni uważają za Sekret!

W książce : „#10 BŁĘDÓW FOTOGRAFA KRAJOBRAZU. JAK ICH UNIKNĄĆ?” podaję konkretne rozwiązania pozwalające na ich skuteczne eliminowanie. Zobaczysz, że fotografowanie stanie się o wiele prostsze a zdjęcia będą zdecydowanie lepsze.

Koniecznie przeczytaj tego e-booka nim wyruszysz na kolejny plener!

http://fotoksiegarnia.com/produkt/10-bledow-fotografa-krajobrazu-jak-ich-uniknac/

Pozdrawiam

Marek Waśkiel

Album Ach! Podlasie, Podlasie

 

To także może ci się spodobać

  • Foto
    30 marca 2016 o 12:42

    Widok na jakąś przestrzeń jest nie lada wyzwaniem dla fotografa. Ale tylko dla takiego, który zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji..Amator tego nie zrozumie.