Kenia, Włochy i Tbilisi…

Tym razem opowiadamy o Kenii, Włoszech, Gruzji i Gorcach. Jak zwykle w FotoGeA.com pokazanych jest mnóstwo wspaniałych zdjęć i zaproponowanych wiele ciekawych tekstów!

Fotogea_31_kenia_sekowska

Anna Sękowska: Kenia – kraina słońca i przyjaznych ludzi.

 

ZAPRENUMERUJ BEZPŁATNY E-MAGAZYN FOTOGEA.com

Z pewnością Kenię można poznawać na wiele sposób.   Jednak okazuje się, że nawet podczas urlopowego wyjazdu do kurortu, nie trzeba zamykać oczu na sprawy dziejące się wokół nas. Można poznawać ludzi oraz ich radości i problemy.  Dzięki takim spotkaniom z Kenijczykami powstała barwna opowieść Anny Sękowskiej: Kenia – kraina słońca i przyjaznych ludzi.  

Adriana Urgacz-Kuźniak oraz Mariusza Kuźniak w artykule: Cinque Terre - uczynili sobie ziemię poddaną…

Adriana Urgacz-Kuźniak oraz Mariusz Kuźniak: Cinque Terre – uczynili sobie ziemię poddaną…

Wielu osobom podróżującym przez Włochy kolorowe budynki liguryjskich miasteczek przywodzą na myśl, domki złożone przez dziecko z klocków lego. Nieco chaotycznie wyrastają one z surowych nadmorskich skał. Niesamowity, kolorowy konglomerat stworzony przez naturę i ręce człowieka opisują Adriana Urgacz-Kuźniak oraz Mariusza Kuźniak w artykule: Cinque Terre – uczynili sobie ziemię poddaną…

Wojtek Rusek: Jesienne Gorce

Wojtek Rusek: Jesienne Gorce

Nie zapominamy o miłośnikach polskich klimatów.  W Gorcach jest pięknie o każdej porze roku ale Wojtek Rusek twierdzi, że najpiękniej jest tam jesienią. O swojej listopadowej wędrówce opowiedział w materiale: Jesienne Gorce. Wojtek podaje w nim szereg ciekawych wskazówek dla fotografów ale może ktoś zechce przygotować pyszną kanapkę turystyczną wedle jego przepisu?

Dominik Tomczyk:TBILISI – odkrywanie miasta.

Dominik Tomczyk:TBILISI – odkrywanie miasta.

Coraz więcej osób odwiedza Gruzję i jej stolicę Tbilisi. Dominik Tomczyk zakochał się w tym mieście od pierwszego wejrzenia. Spędził tam z aparatem kilka dni a teraz opisuje swoje wrażenia w artykule: TBILISI – odkrywanie miasta. Sporo w nim fotograficznych porad i refleksji.

Jak zwykle zapraszamy także do lektury felietonów i recenzji.

FotoGeA_31_okladka

FotoGeA.com Zaprasza Po Raz 31

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest także całkowicie bezpłatny. Redakcja publikuje go wyłącznie w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera i tabletu. Jest dostępny tylko w sieci Internet. Autorzy artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania. Miesięcznik przed ponad trzema laty stworzyła grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje – fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Stąd FotoGeA nazwa tworzonego przez nich periodyku.

ZAPRENUMERUJ BEZPŁATNY E-MAGAZYN FOTOGEA.com

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz – podając swego maila i imię na stronie:

http://www.fotogea.com/?page_id=692

Author: Redakcja

Share This Post On