FotoGeA EXTRA

Ten blog oraz e-magazyn FotoGeA.com stworzyła grupa znajomych i przyjaciół, którą połączyły dwie wspólne pasje – fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Z połączenia owych słów zrodziła się FotoGeA nazwa naszego bloga i tworzonego od maja 2010 r. e-miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com.

Piszemy o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze.

Niewielka część pośród nas zawodowo zajmuje się lub zajmowała fotografią i różnymi sprawami wydawniczymi. Jednak większość osób, których zdjęcia i artykuły pojawiają się u nas to pasjonaci podróżowania i fotografowania. Łączy nas jeszcze jedna wspólna cecha: nieustanie traktowanie fotografii, pisania i podróżowania jako wspaniałej niekomercyjnej zabawy.

Nie ulegamy jak większość podróżniczych magazynów wydawanych na papierze marketingowym naciskom! Nie piszemy „pod reklamę”, która ma szansę pojawić się w magazynie.

W FotoGeA.com opisujemy wyłacznie to co zobaczyliśmy, czego dotknęliśmy, co przeczytaliśmy i co sprawdziliśmy. Dzielimy się naszymi doświadczeniami i przeżyciami, pisząc rzetelnie co nam się podoba a co uważamy za nieciekawe albo bezużyteczne.

Podróżujemy ponieważ to lubimy, ponieważ taką mamy naturę – naturę wędrowców i poszukiwaczy. Fotografujemy bo odczuwamy na co dzień radość fotografowania.

FotoGeA.com jest zrodzona z twórczej pasji i dlatego jest taka świeża i ciekawa.

 

okladka_m

 

FotoGeA EXTRA jest dodatkiem do głównego magazynu. W najnowszym numerze o objętości 157 stron piszemy o podróżach przez Etiopię, Amerykę, Birmę, Czarnogórę, Grenlandię, Malezję, Podlasie i Australię. Blisko 300 zdjęć, mnóstwo praktycznej wiedzy i ciekawych porad.  

Zapraszamy do pobrania najnowszego numeru (UWAGA! Plik jest w formacie pdf oraz ma objętość ok 60 MB).

Po pełnym otwarciu sugerujemy zapis na dysk komputera. 

FotoGeA EXTRA pobierz stąd 

 

Pozdrawiam

Marek Waśkiel

 

PS. Jeżeli masz sugestie, albo chcesz nam podziękować za wspaniały numer 🙂 lub masz extra pomysł, proszę napisz do nas redakcja@fotogea.com lub na dole w komentarzach.