Bezpłatny Magazyn FotoGeA.com

Zaprenumeruj FotoGeA.com
najstarszy i najciekawszy polski
e-magazyn o fotografowaniu i podróżach

w każdym numerze:

:: ponad 100 efektownych zdjęć

:: reportaże z niezwykłych miejsc

:: praktyczne porady dla fotoamatorów i podróżników

:: recenzje i testy

 

Dołącz do grona prawie 15.000
zadowolonych prenumeratorów!

 

Łamy FotoGeA.com wypełniają relacje pasjonatów podróżowania i miłośników fotografowania, którzy wyruszają w odległe zakątki świata z ciekawości i potrzeby serca. Każda z tych podróży jest niezwykła, a relacja prawdziwa, osobista. Nie piszemy niczego pod marketingowe dyktando reklamodawców, nie relacjonujemy luksusowych wycieczek podróżników celebrytów, którzy nie ruszą się z miejsca, jeśli nie zapłaci się im worka pieniędzy.

Okazuje się, że wiele osób realizuje swoje pasje, nie narzekając na puste portfele, brak doświadczenia czy zbyt zaawansowany wiek. Piszecie, że nasze opowieści inspirują Was do spełniania Waszych marzeń. Bardzo się z tego cieszymy! Dlatego nadal będziemy tworzyć FotoGeA.com. Będziemy eksperymentować, wprowadzać nowe rubryki, czasami będziemy wracać do dawnych form.

Ukazuje się od maja 2010 r.
Był, jest i będzie bezpłatny!

 

Nieustannie staramy się aby artykuły i zdjęcia zamieszczane w FotoGeA.com największym polskim e-magazynie o fotografowaniu i podróżach opisywały miejsca nietuzinkowe. Chcemy też by znane okolice były pokazywane z odmiennej, niezauważanej do tej pory strony.

Aby otrzymywać bezpłatny miesięcznik FotoGeA.com
(w elektronicznym formacie PDF) wystarczy wypełnić ten formularz:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

FotoGeA.com e-magazyn o fotografowaniu i podróżach nieustannie podpowiada cele najciekawszych podróży, rzetelnie relacjonuje wojaże oraz doradza gdzie i jak fotografować. FotoGeA.com – inspiruje i jakże często zaskakuje.

Oto co zawiera numer FotoGeA.com 8/2017 (51) ,
który za chwilę otrzymasz:


Oto spis treści FotGeA.com 10_11/2017 – prawie 100 stron!!!

  

:: ZOOM, czyli 3 migawki z nad Narwi.

 

—– O —–

:: Veli Losinj / Tekst: Adriana Urgacz-Kuźniak
zdjęcia: Mariusz Kuźniak i Adriana Urgacz-Kuźniak .

—– O —–

:: Upper Mustang
 Tekst i zdjęcia: Bożena Winklewska-Piętowska

—– O —–

:: Cygan, wołek i osiołek
Tekst i zdjęcia: Dorota i Marek Waśkiel

—– O —–

Kim jesteśmy?

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest także całkowicie bezpłatny. Ukazuje się od 2010 roku. Redakcja publikuje go wyłącznie w formacie pdf możliwym do przeczytania na monitorze każdego komputera i tabletu. Jest dostępny tylko w sieci Internet. Autorzy artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest skierowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośnika podróżowania. Miesięcznik od początku kierowany jest przez Marka Waśkiela który w magazynie połączył dwie swoje pasje – fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Stąd FotoGeA nazwa tego periodyku.

Pozdrawiam

Marek Waśkiel
redaktor naczelny FotoGeA.com

Kliknij i dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku